П`ятниця, 2019-12-06, 04:47:02Вітаю Вас Гість | RSS
ПЕТРІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ ступенів
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

test news
Головна » 2019 » Березень » 10 » "Кобзарю, знов до тебе я приходжу, бо ти для мене совість і закон"
"Кобзарю, знов до тебе я приходжу, бо ти для мене совість і закон"

Ми знову розгортаємо "Кобзар" всією петрівською громадою і знаємо, що наше" ...ми чуємо тебе, Кобзарю крізь століття..." долине до самого Канева. Щиро дякуємо всім учасникам дійства: своїм дев'ятикласникам, які традиційно більшістю своєю взяли участь в заході і проживали кожну роль, всім іншим учням нашої школи від маленької першокласниці Алінки Войтович до вже кілька років незмінного Шевченка - десятикласника Богдана Ясінчука. Особлива подяка Уляні Василівні Микитин, яка стала звукорежисером вечора, також за дружню підтримку та мудрі поради. Щиро дякуємо і ведучим Л. В. Ткачук  та І. В. Микитину, які чудово справилися зі своєю роллю, М. М. Левицькій за традиційне відкриття заходу, О.М.Джердж за допомогу в організаційних справах, Г. В. Кушнір за підготовку учнів 4 класу. Щиро вдячні Народному аматорському молодіжному гурту "Дністрові дзвони" за неперевершене виконання в'язанки Шевченкових творів, аматорському хорові, що радо вігукуються і завжди беруть участь у наших спільних Шевченківських заходах.Також низький уклін всім петрівчанам, що так чисельно зійшлися до Народного дому, щоб знову згадати Кобзаря "...в сім'ї вільній, новій ..."

Переглядів: 173 | Додав: Admin | Теги: Шевченківські дні, Свято Кобзаря | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *:
Код *:
«  Березень 2019  »

Календар свят і подій
Наші фото
Рекомендувати сайт
Якщо Вам сподобався сайт порекомендуйте його друзям.