Saturday, 2024-04-27, 09:04:15Вітаю Вас Guest | RSS

Правила для учнів

1. Загальні правила поведінки учнів

1.1. Учень приходить до школи за 10-15 хвилин до початку занять, чистий і охайний. При вході у заклад дотримується правил ввічливості, залишає верхній одяг у гардеробі, прямує до місця проведення уроку.

1.2. Забороняється приносити до школи та на її територію з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини; спиртні напої, наркотики, інші одурманюючі речовини та отрути, газові балончики.

1.3. Не дозволяється без дозволу педагогів йти з школи чи з її території в урочний час. У разі пропуску навчальних занять учень повинен пред’явити класному керівнику довідку від лікаря або записку від батьків (або особи, яка їх замінює) про причину відсутності на заняттях. Пропускати заняття без поважних причин забороняється.

1.4.Учень закладу приносить необхідні навчальні приладдя, книги, зошити, щоденник. Приходить до школи із виконаними домашніми завданнями (згідно з розкладом уроків).

1.5. Учень  поважає старших, піклується про молодших. Учні й педагоги звертаються один до одного шанобливо.

1.6.Булінг є неприпустимою формою поведінки в закладі освіти та за його межами.

1.7.  У позаурочний час здобувачі освіти поводяться так, щоб не осоромити свою честь та гідність, не заплямувати добре ім’я навчального закладу.

1.8. Учні бережуть майно школи, надають  посильну допомогу в його ремонті, акуратно ставляться  як до свого, так і до чужого майна.

1.9.Учні дотримуються правил техніки безпеки як під час уроків, так і під час перерв.

1.10. Забороняється використовувати  мобільний телефон на уроці (виняток: виконання завдання, поставлених вчителем під час освітнього  процесу).

2. Поведінка на заняттях

2.1. При вході педагога в клас учнів встають на знак вітання.

2.2. Під час  уроку не можна шуміти, відволікатися самому і відволікати інших сторонніми розмовами, іграми, що не стосуються навчання. Урочний час повинен використовуватися учнями тільки для навчальних цілей.  Учень має надати щоденник на вимогу вчителя.

2.3.  Вихід із класу можливий тільки з дозволу учителя.

2.4 На уроки фізичної культури учні приходять у спортивній формі та спортивному взутті. Учні, звільнені від занять фізкультурою, обов'язково присутні в залі.

3.Поведінка до початку уроку, на перервах і після закінчення занять

3.1. До початку уроку учень повинен, прибути до кабінету вчасно та підготувати всі необхідні приладдя.

3.2.Під час перерви учні зобов’язані:Правила | Запорізька загальноосвітня школа I-III ступенів №97

- прибрати своє робоче місце;

- вийти з класу;

- рухаючись коридорами, сходами, триматися правої сторони;

- прислухатись та виконувати рекомендації працівників школи, що спрямовані на забезпечення комфортних умов навчання;

- у разі спізнення на урок,  учень має попросити вибачення ( не допускається спізнення без поважних причин).

3.3. Під час перерви учням забороняється:

- бігати сходами, поблизу вікон і в інших місцях, не пристосованих для ігор;

- штовхати один одного, кидатися предметами чи застосовувати фізичну силу для вирішення будь-якої проблеми;

- вживати непристойні вирази і жести стосовно  будь-кого, шуміти;

-курити в будівлі і на території закладу.

4. Правила поведінки учнів у їдальні

4.1.У їдальні  учні повинні виконувати вимоги вчителів, працівників їдальні та чергових і дотримуватися черги.

4.2. Заборонено перебувати у приміщенні їдальні у верхньому одязі.

4.3. Заборонено виносити їжу і напої за межі їдальні.

4.4. Під час перебування в їдальні учням слід дотримуватися гарних манер і поводитися пристойно.

4.5. Учні повинні шанобливо ставитися до працівників їдальні.

4.6. Розмовляти під час їжі треба не голосно, щоб не турбувати тих, хто їсть за сусіднім столом.

4.7. Учні дбайливо ставляться до майна шкільної їдальні.

Пам'ятай: найголовніше - комфорт і безпека у школі кожного, бо від цього залежить життя та успішне

навчання учнів!

«  April 2024  »