Tuesday, 2024-04-16, 12:59:46Вітаю Вас Guest | RSS

Головна » 2018 » May » 9 » «Перемога 1945:свято зі сльозами на очах»
«Перемога 1945:свято зі сльозами на очах»

І живуть у пам’яті народу

Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.

В. Симоненко

День пам’яті і примирення, День Перемоги для всіх – особливі дні. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.

З метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначної ролі у перемозі в Другій Світовій війні, висловлення поваги всім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, в Петрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшов Тиждень  Пам’яті під гаслом  «Ніхто не забутий! На попіл ніхто не згорів! Їх подвиги в пам’яті вічні…» .

Протягом Тижня було проведено:

• Відкриті виховні години: «Червоні маки рідної землі» (3 клас,  кер. Кушнір Г.В.),  «Прагнення до свободи вчора, патріотизм  і нездоланність сьогодні, гідна Україна завтра» (9 клас, кер. Ославський В.М.).

- Виховний захід «Перемога 1945:свято зі сльозами на очах», (підготувала заступник директора з ВР Ославська М.М.).

- Конкурс читців «Полум’яне слово» .

- Перегляд фільму «Роки опалені війною» (10-11клас).

- Впорядковано солдатську могилу ( відповідальна педагог-організатор Микитин У.В.)

- Оформлено книжкову виставку «Війна у серці, в пам’яті, в книжках» (бібліотекар Джердж О.М.).

- Пройшли акції «Хвилина мовчання» та «Червоний мак».

- Флешмоб  «Діти України за мир!».

Прониклива поезія, вдало підібраний відеоряд, прочитані уривки зі спогадів та документальних хронік…звучали на заходах. Бо, як би не банально це звучало, але «…це потрібно не мертвим, це потрібно живим». Нам, аби не зачерствіти душею та зробити відповідні висновки. Сподіваємось, що це було не тільки майстерно та пронизливо виконано, але й щиро та просто душевно відчуте та сприйняте.

Переглядів: 683 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  May 2018  »