22 січня День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
Йому передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. Процес об’єднання України завершився 22 січня 1919 року.
Петрівська школа також долучилася до святкування, в якій було проведено ряд заходів до цієї визначної для українського народу події.
Також, цьогоріч деякі педагоги нашої школи відвідали масштабне свято з Дня Соборності у столиці України.
![](/_nw/1/s45272655.jpg)
![](/_nw/1/s42972244.jpg)
![](/_nw/1/s42884919.jpg)
![](/_nw/1/s21827243.jpg)
![](/_nw/1/s17146542.jpg)
![](/_nw/1/s25090613.jpg)
![](/_nw/1/s80677036.jpg)
![](/_nw/1/s55995098.jpg)
![](/_nw/1/s39947107.jpg)
![](/_nw/1/s38776487.jpg)
![](/_nw/1/s91307380.jpg)
|