Увага! Увага! Спішіть, поспішайте!
Залу святкову не проминайте!
Будем думать і гадать
Як початкову школу показать!
![](/_nw/0/s12232775.jpg)
![](/_nw/0/s00446631.jpg)
Тиждень розпочався із урочистої лінійки, на якій зібралася вся початкова школа (підготувала Микитин У.В.). Голова МО Кушнір Г.В. оголосила план Тижня початкової освіти і закликала учнів до активної участі у всіх заходах.
![](/_nw/0/s01260914.jpg)
Цього ж дня відбувся відкритий урок з української мови у 4 класі на тему «Прикметник» (вчитель Дум’як Г.М.) Урок був цікавий за формою проведення, з мультимедійною презентацією та завданнями від героїв казки «Рукавичка».
![](/_nw/0/s26307751.jpg)
Корчук І.І. під час виховного заходу «Фабрика зірок» показала гостям уміння, вподобання і успіхи своїх учнів. На святі панувала атмосфера поваги, взаєморозуміння.
![](/_nw/0/s58418561.jpg)
![](/_nw/0/s81622945.jpg)
|