6 грудня Україна відзначає День Збройних сил України. Свято об’єднує всіх військовослужбовців у лавах української армії. Відзначення встановили на день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України».
Учні 11 класу з вчителем Захисту Вітчизни Малетич Л. В. теж вирішили підтримати наших захисників і з нагоди свята провели змагання, щоб переконатися, хто із них спритніший, кмітливіший та сильніший. Хлопці змагалися у естафетах, підтягувалися на турніку, віджималися від підлоги та перетягували канат.
Змагання пройшли у дружній та святковій атмосфері, учасники та присутні отримали ціле море емоцій та позитиву. Переміг найсильніший!
![](/_nw/2/s29362020.jpg)
![](/_nw/2/s55337418.jpg)
![](/_nw/2/s58562553.jpg)
![](/_nw/2/s05881096.jpg)
![](/_nw/2/s48480238.jpg)
![](/_nw/2/s59162939.jpg)
![](/_nw/2/s65475014.jpg) |