24 листопада 2013 р. у Народному домі с. Петрів відбувся вечір-реквієм «Це був страшний навмисний голод», присвячений 80-й річниці голодомору 1932-1933 рр. Підготувала та провела вечір вчитель історії Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кринична Олександра Миколаївна . До заходу залучено 20 школярів різних вікових категорії. Страшна статистика голодомору, зібрані вчителькою світлини вразили петрівчан. Запалені свічі, сльози в очах усіх, хто був присутній на заході, стали свідченням того, шо ми пам’ятаємо і будемо пам’ятати тих, хто знищені геноцидом та сталінською сваволею.
Кульмінацією вечора став розділений між всіма присутніми пишний коровай, як символ достатку, добробуту українського народу та заклик до шани хліборобської праці.
![](http://petriv-school.at.ua/_nw/0/s84283114.jpg)
Молитви з уст дитячих про те, щоб 1932-1933 р. вже не повернулися, здається, линули до самого неба. |