7 лютого 2023 року вся світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Учні нашого ліцею теж взяли участь у заходах спрямованих на розширення та поглиблення знань про безпечний інтернет під гаслом "Разом до безпечного Інтернету".
Школярі переглянули мультфільм "Найжахливіший день Петрика", дискутували на теми "Я у мережі Інтернет" та "Інтернет-залежність", створили фотобутафорію "10 золотих правил безпеки в Інтернеті".
Здобувачі освіти мали змогу отримати, розширити та показати свої знання про безпечне, відповідальне та позитивне використання цифрових технологій.
![](/_nw/3/s55214195.jpg)
![](/_nw/3/s77099198.jpg)
![](/_nw/3/s48332493.jpg)
![](/_nw/3/s31514399.jpg)
![](/_nw/3/s86412242.jpg)
![](/_nw/3/s67435093.jpg)
![](/_nw/3/s02519245.jpg)
![](/_nw/3/s98158128.jpg)
![](/_nw/3/s67643433.jpg)
![](/_nw/3/s21774214.jpg)
![](/_nw/3/s12111968.jpg)
![](/_nw/3/s73938773.jpg)
![](/_nw/3/s46492693.jpg)
![](/_nw/3/s53242892.jpg)
|