6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору для наймолодших користувачів. Петрівський ліцей не став виключенням та долучився до проведення даних заходів.
![](/_nw/4/s19087170.jpg)
![](/_nw/4/s39544500.jpg)
![](/_nw/4/s37292707.jpg)
![](/_nw/4/s80447623.jpg)
![](/_nw/4/s63913157.jpg)
![](/_nw/4/s23498996.jpg)
![](/_nw/4/s76029294.jpg)
![](/_nw/4/s53890401.jpg)
![](/_nw/4/s72296673.jpg)
![](/_nw/4/s08235557.jpg)
![](/_nw/4/s01586088.jpg)
![](/_nw/4/s29331882.jpg)
![](/_nw/4/s01351415.jpg)
![](/_nw/4/s83208762.jpg)
![](/_nw/4/s12625651.jpg)
![](/_nw/4/s32030697.jpg)
![](/_nw/4/s78171499.jpg)
![](/_nw/4/s47443284.jpg)
![](/_nw/4/s96490869.jpg)
![](/_nw/4/s62612949.jpg)
![](/_nw/4/s82902250.jpg)
|