День Героїв - це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і є символом незборимості Української Нації. Ми даруємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.
Вкотре згадуємо і наших земляків, які відстоюють волю і незалежність України в найгарячіших місцях лінії зіткнення.
![](/_nw/3/s86164365.jpg)
![](/_nw/3/s50071232.jpg)
![](/_nw/3/s69745478.jpg)
![](/_nw/3/s56420510.jpg)
![](/_nw/3/s76603431.jpg)
![](/_nw/3/s82749815.jpg)
![](/_nw/3/s15400782.jpg)
![](/_nw/3/s29602218.jpg)
![](/_nw/3/s82486330.jpg)
![](/_nw/3/s22141155.jpg)
![](/_nw/3/s79390968.jpg) |