З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, в Україні установлено День Гідності та Свободи, який відзначатиметься щорічно 21 листопада.
З нагоди цього дня у Петрівській школі відбулася урочиста лінійка-реквієм де ще раз згадали ті доленосні для України події. На прикінці заходу учні та вчителі хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героям Майдану і воїнам – захисникам України, які загинули за світле майбутнє України під час проведення на Сході України АТО.
![](/_nw/2/s39625655.jpg)
![](/_nw/2/s87758052.jpg)
![](/_nw/2/s68350090.jpg)
![](/_nw/2/s41524081.jpg)
![](/_nw/2/s28612050.jpg)
![](/_nw/2/s32733495.jpg)
![](/_nw/2/s68579187.jpg)
![](/_nw/2/s79448578.jpg)
![](/_nw/2/s68458355.jpg)
![](/_nw/2/s81858380.jpg)
![](/_nw/2/s84504110.jpg) |