В рамках відзначення Міжнародного дня миру в Петрівському ліцеї проведено ряд заходів: учні 5-6 класів малювали ілюстрації до теми "Мир", шестикласники зробили голубів технікою"оригамі". Учні 7 класу розучили пісню "Ми - за мир". Завершилось святкування загальним флешмобом "Мир над Україною" і запуском в небо кульок та голубів миру, зроблених руками дітей.
Також, у філії села Сокирчин до Всесвітнього дня миру проведено флешмоб "Нам потрібен мир", вікторина "Ми за мир у світі".
![](/_nw/3/s98967334.jpg)
![](/_nw/3/s42540724.jpg)
![](/_nw/3/s07262513.jpg)
![](/_nw/3/s07362656.jpg)
![](/_nw/3/s76244562.jpg)
![](/_nw/3/s81715019.jpg)
![](/_nw/3/s26125773.jpg)
![](/_nw/3/s15395636.jpg)
![](/_nw/3/s66571383.jpg)
![](/_nw/3/s03859153.jpg)
![](/_nw/3/s37123582.jpg)
![](/_nw/3/s69101714.jpg)
![](/_nw/3/s99322895.jpg)
![](/_nw/3/s94099538.jpg)
![](/_nw/3/s09637741.jpg)
![](/_nw/3/s01114486.jpg)
![](/_nw/3/s79398786.jpg)
![](/_nw/3/s93258132.jpg)
![](/_nw/3/s13318084.jpg)
![](/_nw/3/s16089410.jpg)
![](/_nw/3/s10254428.jpg)
![](/_nw/3/s90221581.jpg)
![](/_nw/3/s63298491.jpg)
![](/_nw/3/s48868456.jpg)
![](/_nw/3/s18740866.jpg)
|