У 5 класі Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 4 грудня відбулося свято "День народження класного колективу". Діти разом із класним керівником Нижник Галиною Олексіївною активно готувалися до цього дня: знімали відео, готували презентацію, вивчали пісні та розігрували сценки з шкільного життя.
Учні радо брали участь в іграх, підготовлених шкільним психологом Малетич О. В., залюбки аплодували своїм батькам, які зіграли для них імпровізовану казку. Свято єднання в класну родину пройшло в добрій теплій, дружній, а найголовніше, по-дитячому щирій атмосфері.
На завершення всі пригостилися солодощами та фруктами.
![](/_nw/2/s73833212.jpg)
![](/_nw/2/s09757496.jpg)
![](/_nw/2/s19500802.jpg)
![](/_nw/2/s01587111.jpg)
![](/_nw/2/s52173769.jpg)
![](/_nw/2/s78332497.jpg)
![](/_nw/2/s09524825.jpg)
![](/_nw/2/s85052537.jpg)
![](/_nw/2/s59202989.jpg)
![](/_nw/2/s82192398.jpg)
![](/_nw/2/s21221783.jpg)
|