В День пам'яті та примирення вшановуємо кожного, хто боровся з нацизмом, та схиляємо голови перед жертвами Другої світової війни.
І знову страх - війна наш лютий ворог.
На цвинтарях все більше прапорів...
Сьогодні українці зі зброєю в руках захищають свою державу і всю Європу від нового агресора. В лавах ЗСУ і наші земляки. Один з них, Кандюк Анатолій, несе службу в районі Бахмута. Він передав ліцеїстам прапор з підписами побратимів як символ незламності, відваги, віри в перемогу України.
![](/_nw/3/s50414015.jpg)
![](/_nw/3/s96258875.jpg)
![](/_nw/3/s83789080.jpg)
![](/_nw/3/s38353043.jpg)
![](/_nw/3/s03994336.jpg)
![](/_nw/3/s43253549.jpg)
![](/_nw/3/s92451535.jpg)
![](/_nw/3/s53165851.jpg)
![](/_nw/3/s80356048.jpg)
![](/_nw/3/s29664803.jpg)
![](/_nw/3/s99687062.jpg)
![](/_nw/3/s80610780.jpg)
![](/_nw/3/s30862339.jpg)
![](/_nw/3/s27929897.jpg)
![](/_nw/3/s17104298.jpg)
![](/_nw/3/s58717624.jpg)
![](/_nw/3/s07962245.jpg)
![](/_nw/3/s89778848.jpg)
![](/_nw/3/s63195808.jpg)
![](/_nw/3/s58452671.jpg)
![](/_nw/3/s15399462.jpg)
![](/_nw/3/s68627228.jpg)
![](/_nw/3/s13186594.jpg)
![](/_nw/3/s66210833.jpg)
![](/_nw/3/s63310118.jpg)
![](/_nw/3/s48588842.jpg)
![](/_nw/3/s11819490.jpg)
|