Цьогорічне святкування Дня працівників освіти розпочалося з хвилини мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії росії. А потім одинадцятикласники запропонували учителям переглянути спеціальний випуск святкової інформаційної програми School TV. В програмі: жартівливі інтерв'ю з учителями, вітання від учнів ліцею, підбірка відеоматеріалів про один день життя ліцею, а також ексклюзивне привітання від відомої української поетеси.
![](/_nw/3/s42713462.jpg)
![](/_nw/3/s32368461.jpg)
![](/_nw/3/s76156534.jpg)
![](/_nw/3/s74872417.jpg)
![](/_nw/3/s45993868.jpg)
![](/_nw/3/s50474691.jpg)
![](/_nw/3/s49279155.jpg)
|