В переддень Святого Валентина в Петрівському ліцеї проведена конкурсно-розважальна програма "Це від любові сонячно стає". Цікаві пізнавальні, рухливі та веселі завдання не залишили байдужими ані учасників конкурсу, ані глядачів-вболівальників. Переможці визначались в номінаціях: "Найкрасивіша пара", "Найвигадливіша пара", "Найромантичніше пара", "Пара глядацьких симпатій", "Найвеселіша пара", "Ідеальна пара".
А найбільший подарунок для всіх присутніх - радість від спілкування, хороший настрій.
![](/_nw/3/s42575803.jpg)
![](/_nw/3/s04399386.jpg)
![](/_nw/3/s94908274.jpg)
![](/_nw/3/s55982009.jpg)
![](/_nw/3/s89119545.jpg)
![](/_nw/3/s69291081.jpg)
![](/_nw/3/s95433810.jpg)
![](/_nw/3/s43144439.jpg)
![](/_nw/3/s19987329.jpg)
![](/_nw/3/s03661143.jpg)
![](/_nw/3/s46667088.jpg)
![](/_nw/3/s37869369.jpg)
![](/_nw/3/s61084559.jpg)
![](/_nw/3/s03872065.jpg)
![](/_nw/3/s61164500.jpg)
![](/_nw/3/s77103795.jpg)
![](/_nw/3/s32419052.jpg)
![](/_nw/3/s69867030.jpg)
|