9 листопада у Петрівському ліцеї та філії села Сокирчин проведені заходи, приурочені Дню української писемності та мови.
Вчителем Нейлюк Степанією Федорівною проведено квест-гру "Мовознавчі олімпійські ігри", у якій брали участь 6-10 класи. Учні мали змогу позмагатися на спритність і знання в мовній вікторині.
Педагогом - організатором Микитин Уляною Василівною підготовлено виставку малюнків "Я люблю українську мову", оформлено стенд "Вислови видатних людей про мову".
![](/_nw/2/s19949641.jpg)
![](/_nw/2/s82111107.jpg)
![](/_nw/2/s13552667.jpg)
![](/_nw/2/s30304332.jpg)
![](/_nw/2/s25889066.jpg)
![](/_nw/2/s96887851.jpg)
![](/_nw/2/s63199415.jpg)
![](/_nw/2/s89760295.jpg)
![](/_nw/2/s13955562.jpg)
![](/_nw/2/s15993156.jpg)
![](/_nw/2/s29833295.jpg)
![](/_nw/2/s37401612.jpg)
![](/_nw/2/s41544820.jpg)
![](/_nw/2/s51646311.jpg)
![](/_nw/2/s85898554.jpg)
![](/_nw/2/s45414710.jpg)
![](/_nw/2/s66454759.jpg)
![](/_nw/2/s95425822.jpg) |