В умовах повномасштабного вторгнення РФ, День захисника і захисниці України стає особливим святом. Ми вшановуємо світлу пам'ять усіх, хто загинув, захищаючи незалежність нашої держави, а також невтомно дякуємо нашим сьогоднішнім героям-захисникам, завдяки кому ми можемо працювати, вчитися, відзначати свята.
В ліцеї проведено інформаційну лінійку "Слава незламним захисникам", уроки "Герої рідного краю", організовано покладання квітів до символічної могили "Борцям за волю України".
![](/_nw/4/s84811141.jpg)
![](/_nw/4/s98198825.jpg)
![](/_nw/4/s28520938.jpg)
![](/_nw/4/s04689873.jpg)
![](/_nw/4/s57295707.jpg)
![](/_nw/4/s30259942.jpg)
![](/_nw/4/s52000323.jpg)
![](/_nw/4/s68412199.jpg)
![](/_nw/4/s91670068.jpg)
![](/_nw/4/s54151116.jpg)
|