З великою вдячністю, шаною і любов'ю відзначаємо цьогоріч День Збройних сил України. На почесному місці розмістили прапор 15 ПКШР, переданий ліцею нашим випускником Богданом Павлюком. Тісний зв'язок між фронтом і тилом - запорука Перемоги.
В цей день в Петрівському ліцеї проведено конкурс на кращу пару захисника і захисниці України. Старшокласники ліцею позмагалися у вправності, спритності та кмітливості. Переможцями авторитетне журі визначило Любомира Бегіна і Лесю Левицьку. Вітаємо переможців!
![](/_nw/4/s20286945.jpg)
![](/_nw/4/s20279247.jpg)
![](/_nw/4/s08811223.jpg)
![](/_nw/4/s12189675.jpg)
![](/_nw/4/s12458975.jpg)
![](/_nw/4/s65459844.jpg)
![](/_nw/4/s33848984.jpg)
![](/_nw/4/s56946822.jpg)
![](/_nw/4/s54937501.jpg)
![](/_nw/4/s81555871.jpg)
![](/_nw/4/s68168732.jpg)
![](/_nw/4/s35740008.jpg)
![](/_nw/4/s66414183.jpg)
![](/_nw/4/s50179583.jpg)
![](/_nw/4/s03443117.jpg)
![](/_nw/4/s59884672.jpg)
![](/_nw/4/s07988968.jpg)
![](/_nw/4/s57836252.jpg)
![](/_nw/4/s98959672.jpg)
![](/_nw/4/s10210825.jpg)
![](/_nw/4/s70856602.jpg)
![](/_nw/4/s22600044.jpg)
![](/_nw/4/s26598075.jpg)
![](/_nw/4/s45704717.jpg)
![](/_nw/4/s91574911.jpg)
![](/_nw/4/s43248786.jpg)
![](/_nw/4/s34960446.jpg)
![](/_nw/4/s80972912.jpg)
|