Протягом тижня працівники Петрівського ліцею працювали на своєму фронті: ліпили вареники, випікали різні смаколики, робили тушонки.
Усі ці продукти домашнього виготовлення, а також кава, чай, енергетичні батончики, засоби гігієни, окопні свічки, запальнички відправляємо сьогодні для наших земляків, що служать в лавах ЗСУ. Працівники філії с.Сокирчин передають також пакунки для своїх земляків.
Дякуємо за ініціативу і матеріальну допомогу вихідцям з Петрова, які працюють зараз за кордоном. Дякуємо небайдужим односельчанам, що радо долучаються до таких справ. Об'єднаними зусиллями наближаємо Перемогу.
![](/_nw/4/s48041344.jpg)
![](/_nw/4/s39612164.jpg)
![](/_nw/4/s54049862.jpg)
![](/_nw/4/s16125338.jpg)
![](/_nw/4/s53051589.jpg)
![](/_nw/4/s59996262.jpg)
![](/_nw/4/s84570153.jpg)
![](/_nw/4/s53450704.jpg)
![](/_nw/4/s63973818.jpg)
![](/_nw/4/s40363984.jpg)
![](/_nw/4/s38222943.jpg)
![](/_nw/4/s09789102.jpg)
![](/_nw/4/s47349516.jpg)
![](/_nw/4/s08227662.jpg)
![](/_nw/4/s15786209.jpg)
![](/_nw/4/s74944515.jpg)
![](/_nw/4/s42337891.jpg) |