9 березня 2024 року весь світ відзначає 210 річницю від дня народження Т.Г. Шевченка. Імʼя його святе для кожного українця. Він залишив нам свої неоціненні духовні надбання - твори, і світлу памʼять про себе, пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру.
З нагоди вшанування Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка в Петрівському ліцеї відбулося літературно - музичне свято «Єднаймо душі з живим і вічним словом Кобзаря».
![](/_nw/4/s94350056.jpg)
![](/_nw/4/s42537292.jpg)
![](/_nw/4/s52594684.jpg)
![](/_nw/4/s63286189.jpg)
![](/_nw/4/s39584914.jpg)
![](/_nw/4/s59179529.jpg)
![](/_nw/4/s28959597.jpg)
![](/_nw/4/s44405535.jpg)
![](/_nw/4/s98915936.jpg)
![](/_nw/4/s19827078.jpg)
![](/_nw/4/s71241673.jpg)
![](/_nw/4/s59747616.jpg)
![](/_nw/4/s47520553.jpg)
![](/_nw/4/s55866192.jpg)
![](/_nw/4/s44768089.jpg)
![](/_nw/4/s67983143.jpg)
![](/_nw/4/s45529770.jpg)
![](/_nw/4/s51242236.jpg)
![](/_nw/4/s23721002.jpg)
![](/_nw/4/s74355846.jpg)
![](/_nw/4/s15871341.jpg)
![](/_nw/4/s04477655.jpg)
![](/_nw/4/s99794550.jpg)
![](/_nw/4/s17292181.jpg)
![](/_nw/4/s23039012.jpg)
![](/_nw/4/s25004977.jpg)
![](/_nw/4/s48687113.jpg)
![](/_nw/4/s10368037.jpg)
![](/_nw/4/s99678723.jpg)
![](/_nw/4/s75281123.jpg)
![](/_nw/4/s34990518.jpg)
|