Сьогодні в Петрівському ліцеї всіх учасників освітнього процесу об'єднала стоголоса українська патріотична пісня, яка не залишила байдужим нікого. Вперше на зміну традиційному щорічному конкурсу пісні і строю поведено Фестиваль патріотичної пісні, в якому взяли участь не тільки здобувачі освіти, а й педагоги. З козацьким завзяттям, ревним запалом українських повстанців, під святим покровом Богородиці гартували сьогодні свій дух патріотизму
Слова вдячності та шани засилали захисникам і захисницям, що сьогодні боронять мирне небо над нашими головами. Хай буде мир над Україною!
![](/_nw/2/s39885864.jpg)
![](/_nw/2/s84893755.jpg)
![](/_nw/2/s99057539.jpg)
![](/_nw/2/s85709117.jpg)
![](/_nw/2/s85413017.jpg)
![](/_nw/2/s62006268.jpg)
![](/_nw/2/s58548240.jpg)
![](/_nw/2/s38300713.jpg)
![](/_nw/2/s11621947.jpg)
![](/_nw/2/s71190041.jpg)
![](/_nw/2/s95107980.jpg)
![](/_nw/2/s64806793.jpg)
![](/_nw/2/s25826289.jpg)
![](/_nw/2/s57953678.jpg)
![](/_nw/2/s30256411.jpg)
![](/_nw/2/s72428719.jpg)
![](/_nw/2/s92275440.jpg)
![](/_nw/2/s60537232.jpg) |