Цьогоріч знову велика ватра зібрала учнів та вчителів Петрівського ліцею на фестиваль патріотичної пісні. В дружній невимушеній атмосфері звучали пісні січових стрільців, повстанців УПА та сучасні пісні про війну.
Також старшокласники змагалися в спритності, силі та кмітливості.
Дякуємо нашим ЗСУ за можливість проводити такі заходи! Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!
![](/_nw/4/s44309071.jpg)
![](/_nw/4/s55285309.jpg)
![](/_nw/4/s00595329.jpg)
![](/_nw/4/s93365745.jpg)
![](/_nw/4/s15443081.jpg)
![](/_nw/4/s72802246.jpg)
![](/_nw/4/s44074710.jpg)
![](/_nw/4/s25765656.jpg)
![](/_nw/4/s82485111.jpg)
![](/_nw/4/s14646443.jpg)
![](/_nw/4/s62697123.jpg)
![](/_nw/4/s18026973.jpg)
![](/_nw/4/s39885961.jpg)
![](/_nw/4/s18514636.jpg)
![](/_nw/4/s08144580.jpg)
![](/_nw/4/s01581277.jpg)
![](/_nw/4/s94668648.jpg)
![](/_nw/4/s30806762.jpg)
![](/_nw/4/s62861030.jpg)
![](/_nw/4/s39948456.jpg)
![](/_nw/4/s02641868.jpg)
![](/_nw/4/s73874472.jpg)
![](/_nw/4/s16886505.jpg)
![](/_nw/4/s44834158.jpg)
![](/_nw/4/s34375148.jpg)
![](/_nw/4/s65197089.jpg)
![](/_nw/4/s71224414.jpg)
![](/_nw/4/s07217140.jpg)
![](/_nw/4/s30362940.jpg)
![](/_nw/4/s76121567.jpg)
![](/_nw/4/s66742174.jpg)
![](/_nw/4/s26439931.jpg)
![](/_nw/4/s03806110.jpg)
![](/_nw/4/s41191993.jpg)
![](/_nw/4/s67518843.jpg)
![](/_nw/4/s14563759.jpg)
![](/_nw/4/s80416133.jpg)
![](/_nw/4/s30286041.jpg)
![](/_nw/4/s07162700.jpg)
![](/_nw/4/s22772502.jpg)
![](/_nw/4/s45525850.jpg)
![](/_nw/4/s92633679.jpg)
|