У середу учні розширювали знання про казки, удосконалювали вміння працювати в групах, розвивали творчу уяву, фантазію, демонстрували свої акторські здібності на таких заходах: вікторині «Загадкова українська казка» (Джердж О.М.), виставці малюнків «Мій рідний край. Моя земля»(Микитин У.В.).
![](/_nw/0/s61000182.jpg)
На високому рівні Шкундою М.І. була проведена вікторина «Знавці української мови», яка поглиблювала знання учнів відомостями про рідну мову, показала її красу і багатство, розкрила її необхідність у житті людини та бажання вивчати українську мову, розвивала комунікативні вміння, пам'ять, логічне та творче мислення. |