П’ята п’ятниця Великого посту. Хресна дорога під звуки війни, до проведення якої долучилися старшокласники Петрівською ліцею.
Розважали над стаціями страждання Ісуса Христа і трагічними подіями, які відбуваються в Україні.
Сьогодні ми йдемо хресною дорогою разом з Ісусом, а Ісус несе хрест війни разом з нами!
Мій Воскреслий Ісусе! Життя у Тобі завжди перемагає. Ми стали на цю хресну дорогу і з Твоєю силою пройдемо цей визвольний шлях нашого народу. Прийми наших героїв у вічну радість свободи, тих всіх, хто віддав своє життя як особливий дар посвяти нашому українському народові. А нам усім додай натхнення і віри, мужності у цій дорозі до Воскресіння Перемоги добра над злом, світла над темрявою, щоб разом усі люди заспівали:
Воскресла Любов перемогла! Амінь.
![](/_nw/3/s21967474.jpg)
![](/_nw/3/s18106464.jpg)
![](/_nw/3/s66270212.jpg)
![](/_nw/3/s65371128.jpg)
![](/_nw/3/s71301612.jpg)
![](/_nw/3/s06168897.jpg)
![](/_nw/3/s82919461.jpg)
![](/_nw/3/s32313075.jpg)
![](/_nw/3/s89056865.jpg)
![](/_nw/3/s79352074.jpg)
|