Майстер-клас "Ангел-охоронець для воїна" провела вчитель 2-го класу Кушнір Г. В. Здобувачі освіти 2-4 класів виготовили ангела-охоронця для воїнів і передали їх матері та дружині воїнів АТО Гольдман Н. Я., яка була запрошена на захід.
Гольдман Н. Я. поділилася з учнями своїми материнськими жіночими переживаннями, розповівши їм реальні фронтові історії, які знає з розповідей сина та чоловіка.
Показала учням світлини з війни на Сході.
![](/_nw/2/s17218124.jpg)
![](/_nw/2/s91918696.jpg)
![](/_nw/2/s96596291.jpg)
![](/_nw/2/s29345442.jpg)
![](/_nw/2/s94471937.jpg)
![](/_nw/2/s43103619.jpg)
![](/_nw/2/s99937852.jpg)
![](/_nw/2/s37230357.jpg)
![](/_nw/2/s72872044.jpg)
![](/_nw/2/s43028755.jpg)
![](/_nw/2/s44274452.jpg) |