"Тільки, щоб не даремно, Небесна Сотня у небо. Тільки, щоб не забути...!" Протягом тижня у Петрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися заходи, присвячені пам'яті Героїв Небесної Сотні. Флешмобом " У нашому серці назавжди...", фотовиставкою "Пам'яті Небесної Сотні присвячується...", тематичною лінійкою "Небесна Сотня білих журавлів", переглядом документального фільму "Зима, що нас змінила" засвідчуємо свою вдячність і шану тим, "...хто не вагався ні дня, ні хвилини, не сумнівався, що правда за ними. "Схилені голови гордо підводними, щоб сказати: "Ми пам'ятаємо! Не маємо права забути! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!"
![](/_nw/2/s36186802.jpg)
![](/_nw/2/s57455513.jpg)
![](/_nw/2/s09967571.jpg)
![](/_nw/2/s00715921.jpg)
![](/_nw/2/s74065963.jpg)
![](/_nw/2/s13910394.jpg)
![](/_nw/2/s08501078.jpg)
![](/_nw/2/s70855377.jpg)
![](/_nw/2/s88044649.jpg)
![](/_nw/2/s26970039.jpg)
![](/_nw/2/s86771930.jpg) |