В нашій школі відбулися новорічні дійства, які подарували всім багато позитиву, казкових сюрпризів та несподіванок. Зустріч з Машою та Ведмедем , Вакулою, Солохою, Оксано та Олею Поляковою принесла задоволення всім присутнім на святах. Не забуваємо і про традиції нашого народу. Прославляємо народження маленького Ісусика колядою та різдвяним вертепом, який підготували учні 4 класу. Зачарували також і новорічні костюми наших артистів. Ми віримо, що в Новому році в нашій шкільній родині пануватиме мир, злагода, успіх та достаток.Чого і всім бажаємо. З Новим роком та Різдвом Христовим!
![](/_nw/1/s56479728.jpg)
![](/_nw/1/s33596089.jpg)
![](/_nw/1/s46174127.jpg)
![](/_nw/1/s04143266.jpg)
![](/_nw/1/s96541832.jpg)
![](/_nw/1/s48516789.jpg)
![](/_nw/1/s82640830.jpg)
![](/_nw/1/s27659678.jpg)
![](/_nw/1/s83250813.jpg) |