З метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначної ролі у перемозі в Другій Світовій війні, висловлення поваги всім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, в Петрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшов мітинг-реквієм під гаслом «Ніхто не забутий! На попіл ніхто не згорів! Їх подвиги в пам’яті вічні…» .
Учні з вчителями підготували проникливе читання поезії, танець , флешмоб, майстер-клас та акцію "Мак пам'яті"... Бо, як би не банально це звучало, але «…це потрібно не мертвим, це потрібно живим». Нам, аби не зачерствіти душею та зробити відповідні висновки.
![](/_nw/1/s79596386.jpg)
![](/_nw/1/s26322846.jpg)
![](/_nw/1/s85571585.jpg)
![](/_nw/1/s67956114.jpg)
![](/_nw/1/s29184652.jpg)
![](/_nw/1/s05450649.jpg)
![](/_nw/1/s15398354.jpg)
![](/_nw/1/s93377132.jpg)
![](/_nw/1/s90293225.jpg)
![](/_nw/1/s24015788.jpg)
![](/_nw/1/s73836890.jpg)
![](/_nw/1/s91092575.jpg)
![](/_nw/1/s10003848.jpg)
![](/_nw/1/s69561966.jpg)
![](/_nw/1/s75119395.jpg) |