Знову гамірно на ліцейному подвір'ї, наповнилися дитячим сміхом класні кімнати та коридори. Сьогодні починаємо новий навчальний рік. Усі такі різні: замріяно щасливі красуні старшокласниці, змужнілі й поважні їхні однокласники, цікаві та трошки боязкі першокласниці, енергійні творчі молоді вчителі і їхні досвідчені колеги. Але усі ми раді зустрічі!
Новий навчальний рік ми починаємо з вдячністю в ЗСУ і вірою в ПЕРЕМОГУ!
![](/_nw/4/s31069940.jpg)
![](/_nw/4/s66306561.jpg)
![](/_nw/4/s02514812.jpg)
![](/_nw/4/s06363707.jpg)
![](/_nw/4/s72330032.jpg)
![](/_nw/4/s73924945.jpg)
![](/_nw/4/s21467086.jpg)
![](/_nw/4/s94970320.jpg)
![](/_nw/4/s83115280.jpg)
![](/_nw/4/s22969914.jpg)
![](/_nw/4/s04975910.jpg)
![](/_nw/4/s33076694.jpg)
![](/_nw/4/s61545584.jpg)
![](/_nw/4/s39960234.jpg)
![](/_nw/4/s17728562.jpg)
![](/_nw/4/s66481998.jpg)
![](/_nw/4/s62977035.jpg)
![](/_nw/4/s97961342.jpg)
![](/_nw/4/s68600974.jpg)
![](/_nw/4/s32545934.jpg)
![](/_nw/4/s90476571.jpg)
![](/_nw/4/s09354589.jpg)
![](/_nw/4/s52413778.jpg)
![](/_nw/4/s32806811.jpg)
![](/_nw/4/s16590421.jpg)
![](/_nw/4/s57600244.jpg)
![](/_nw/4/s79312457.jpg)
![](/_nw/4/s02160264.jpg)
![](/_nw/4/s92146278.jpg)
![](/_nw/4/s39285809.jpg)
![](/_nw/4/s16353087.jpg)
![](/_nw/4/s90265636.jpg)
![](/_nw/4/s65443264.jpg)
|