Зима - це та чудова пора року, яка вміє дарувати приємні емоції та незабутні враження, адже саме в цей період ми відзначаємо найулюбленіші свята усього світу.
18 грудня, в переддень свята Миколая, учні 7 класу з трепетом і неповторною радістю в очах очікували на свято "Подарунок - символ поваги", яке провела для них класний керівник Ославська М.М.
Учні ділилися своїм сокровенними бажаннями, аналізували різдвяну історію Ч.Діккенса "Сирітський апельсин", розказували вірші і співали пісні, а головне - навчилися дарувати і отримувати подарунки.
Було приємно спостерігати радість, подив і захоплення семикласників.
Напередодні свят ми всі маємо пам'ятати, що кожен, навіть найменший подарунок насправді великий, якщо він зроблений з любов'ю![♥️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/2665.png)
![](/_nw/2/s61180708.jpg)
![](/_nw/2/s31447451.jpg)
![](/_nw/2/s30936482.jpg)
![](/_nw/2/s97056700.jpg)
![](/_nw/2/s87271999.jpg)
![](/_nw/2/s43284919.jpg)
![](/_nw/2/s34351865.jpg)
![](/_nw/2/s06848687.jpg)
![](/_nw/2/s05324413.jpg)
![](/_nw/2/s92175638.jpg)
![](/_nw/2/s20905110.jpg)
![](/_nw/2/s19052069.jpg)
![](/_nw/2/s62291198.jpg)
![](/_nw/2/s61247645.jpg) |