26 квітня 2019 р. у Петрівській школі відбулась лінійка-реквієм "Поріс чорнобилем Чорнобиль - бідою нашою поріс" присвячена 33-річниці Чорнобильської катастрофи.
Минуло 33 роки з моменту аварії на чорнобильській електростанції, яка спричинила найбільшу в історії людства техногенну соціально-екологічну катастрофу. Сотні тисяч квадратних кілометрів радіоактивно забруднених територій, багатомільярдні економічні втрати, сотні тисяч евакуйованих та переселених людей, сотні тисяч учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС – поламані долі, втрачене здоров’я і життя, – все це лише деякі з довгого переліку наслідків аварії, яка стала національною трагедією України.
![](/_nw/1/s32262749.jpg)
![](/_nw/1/s53675286.jpg)
![](/_nw/1/s22020671.jpg)
![](/_nw/1/s01728350.jpg)
![](/_nw/1/s63552630.jpg)
![](/_nw/1/s44545393.jpg) |