13 березня, у Петрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся захід "Жива історія села у світлинах та спогадах" (калейдоскоп фактів та світлин).
![](/_nw/1/s88117723.jpg)
На захід було запрошено громадськість села, колишніх вчителів, колишніх працівників сільського господарства, працівників медичної установи. Присутнім було показано відеоспогади односельчан про історію рідного села. У святі також взяли участь учні 11 класу. Подію підготувала вчитель історії Галина Нижник.
![](/_nw/1/s66141941.jpg)
![](/_nw/1/s30270808.jpg)
Закінчився вечір піснею про рідне село, у виконанні фольклорного колективу (керівник Уляна Бегін). |