Сьогодні у Петрівському ліцеї знову відбулася психологічна перерва для педагогів. Усі бажаючі мали можливість побачити, як кожен з нас буде діяти в тій чи іншій ситуації, будучи в одних і тих самих обставинах. Зробили висновок, що дії одна від одної кардинально відрізняються, не зважаючи на те, що усі учасники були в одних і тих самих умовах. Також за допомогою вправи "бінго'' висловлювали своє бачення усіх ланок педагогічного колективу.
![](/_nw/3/s63856908.jpg)
![](/_nw/3/s74910223.jpg)
|