Учні початкових класів філії с. Сокирчин провели ранкову зустріч "Обійми Україну", присвячену Дню Соборності. У дружньому колі думкою, серцем і щирим словом обіймали рідну Батьківщину. В знак єдності утворили живий ланцюжок. Провели вікторину (з використанням цеглинок LEGO) "Де така ще є земля?".
Ми віримо, що майбутнє України твориться в кожному такому маленькому селі, як наш Сокирчин, і в кожному маленькому сердечку.
![](/_nw/2/s32863285.jpg)
![](/_nw/2/s84483441.jpg)
![](/_nw/2/s25958046.jpg)
![](/_nw/2/s11841661.jpg)
![](/_nw/2/s31440962.jpg)
|