Аварія на Чорнобильській атомній електростанції 26 квітня 1986 року - одна з найтрагічніших дат в історії людства. У зв’язку з цим в Петрівській школі І-ІІІ ступенів 25 квітня 2014 року відбулася урочиста лінійка присвячена річниці Чорнобильської катастрофи. У лінійці взяли участь учні 8 класу, які проінформували школярів про історичне значення Чорнобильської катастрофи. Підготувала інформаційну доріжку Г.В. Прийдун – педагог-організатор.
![](http://petriv-school.at.ua/_nw/0/s97778042.jpg)
![](http://petriv-school.at.ua/_nw/0/s65407189.jpg)
![](http://petriv-school.at.ua/_nw/0/s60849960.jpg) |