В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам'яті і з великою любов'ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім'я і у нашого народу — Тарас Шевченко. Не було і немає в Україні поета, який був би йому подібний. Не було у неньки України сина, який так ніжно і віддано любив свій народ і так страждав за нього. Саме він зберіг і повернув народу його голос — українську мову.
![](/_nw/1/s60531061.jpg)
Учні Петрівської школи взяли участь у святкуванні 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. 11 березня, у Народному домі села, відбувся літературно-музичний вечір «Була у нього незвичайна доля, Та доля Україною була…»
![](/_nw/1/s79320526.jpg)
У святковому дійстві взяли участь учні нашої школи, фольклорний колектив, вокальний колектив, дует та учасники гуртка художнього слова.
![](/_nw/1/s30628334.jpg)
Свято підготували вчитель української мови та літератури Левицька Марія Василівна та зав.Народного дому Бегін Уляна Василівна. |