8 березня у приміщенні Народного дому с. Петрів відбулася концерна програма "Тарасова весна". Учні та вчителі школи урочисто відзначили 206-тий день народження Тараса Шевченка.
Вогонь його поезії і його душі запалює у серцях іскру любові до рідної землі, іскру гідності і честі українця-патріота. Віримо, що здійсняться пророчі Тарасові слова:
І на оновленій землі
Врага не буде супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі.
![](/_nw/2/s41723343.jpg)
![](/_nw/2/s11369624.jpg)
![](/_nw/2/s02759740.jpg)
![](/_nw/2/s80672714.jpg)
![](/_nw/2/s19814400.jpg)
![](/_nw/2/s80721687.jpg)
![](/_nw/2/s53695946.jpg)
![](/_nw/2/s63043336.jpg)
![](/_nw/2/s04147837.jpg)
![](/_nw/2/s40809750.jpg)
![](/_nw/2/s39336316.jpg)
|