Чекали й дочекались! Напередодні канікул, 27 грудня 2019 року, у школі відбулося святкування Нового року. Захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій виступаючим та глядачам. Святкування проходило в три етапи: початкова школа (1-4 класи), середня група (5-7 класи) та старша група (8-11 класи).
![](/_nw/2/s01136175.jpg)
![](/_nw/2/s23470008.jpg)
![](/_nw/2/s50680315.jpg)
![](/_nw/2/s65014528.jpg)
![](/_nw/2/s97673655.jpg)
![](/_nw/2/s43400910.jpg)
![](/_nw/2/s07410057.jpg)
![](/_nw/2/s82837037.jpg)
![](/_nw/2/s39200562.jpg)
Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!
![](/_nw/2/s07511416.jpg)
![](/_nw/2/s64890408.jpg)
![](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/25660055_1551668844923359_5620123822018288950_n.jpg?oh=87cb80a78344b7cdd0600b51aa6f9f94&oe=5ABE5452) |