3 березня у 8-му класі Петрівської загальноосвітньої школи відбулося свято «Вареника».
Наша українська кухня – це така ж культурна спадщина українського народу, як мова, література, мистецтво. Як кажуть: «Вареники, вареники – Божі хваленими, не кожен їх варить, але кожен хвалить!»
В Україні дуже полюбляють вареники. Ця страва з борошна та начинки вважається, нарівні з борщем, найтиповішою в українській національній кухні.
В ході свята діти із задоволенням співали українські пісні про вареники, розповідали гуморески, приймали участь у конкурсі «Краща господарочка», де змагалися хто краще і швидше наліпить вареники. А в кінці свята учні частували всіх варениками із найрізноманітнішими начинками.
![](/_nw/2/s14216790.jpg)
![](/_nw/2/s34599716.jpg)
![](/_nw/2/s86629971.jpg)
![](/_nw/2/s12385471.jpg)
![](/_nw/2/s92239628.jpg)
![](/_nw/2/s63976658.jpg)
![](/_nw/2/s66958389.jpg)
![](/_nw/2/s22265898.jpg)
![](/_nw/2/s67870843.jpg)
|