Вчителі Петрівського ліцею в чарівний передсвятковий час в передчутті дива на цілий тиждень перетворилися в "Таємних ангелів" один для одного. За ініціативою психолога Іванни Давиденко в грі взяли участь всі педагоги нашого закладу. Гра подарувала кожному з нас море позитивних емоцій, приємних сюрпризів та подарунків. Хочемо, щоб ми і надалі залишається явними "ангелами" один для одного, щоб наступного року в Різдвяний час знову стати для когось "Таємним ангелом".
![](/_nw/2/s81711198.jpg)
![](/_nw/2/s28355902.jpg)
![](/_nw/2/s82200708.jpg)
![](/_nw/2/s05361187.jpg)
![](/_nw/2/s81695016.jpg)
![](/_nw/2/s06939174.jpg)
![](/_nw/2/s83571504.jpg)
![](/_nw/2/s66716666.jpg)
![](/_nw/2/s16673479.jpg)
![](/_nw/2/s24697340.jpg)
![](/_nw/2/s13466660.jpg)
![](/_nw/2/s86611662.jpg) |