В Петрівській школі продовжується тиждень початкової освіти. Сьогодні 12 грудня у 4 класі проводився відкритий урок з літературного читання (підготувала вчитель Дум'як Г. М.).
Відбулося заняття шкільного методичного об'єднання на тему “Реалізація змісту оновлених програм в курсі “літературне читання”” (підготувала вчитель Кушнір Г. В.).
Наприкінці дня учні початкових класів разом з вчителем Ковальчук Х. І. займалися виготовленням новорічних ікебан.
![](/_nw/1/s07078093.jpg)
![](/_nw/1/s29898217.jpg)
![](/_nw/1/s09923902.jpg)
![](/_nw/1/s59605547.jpg)
![](/_nw/1/s07708785.jpg)
![](/_nw/1/s17299069.jpg)
![](/_nw/1/s85804605.jpg)
![](/_nw/1/s18036212.jpg)
![](/_nw/1/s20353946.jpg)
![](/_nw/1/s76011213.jpg)
![](/_nw/1/s45507628.jpg)
![](/_nw/1/s62069543.jpg)
![](/_nw/1/s12337531.jpg)
![](/_nw/1/s70411594.jpg)
![](/_nw/1/s30494973.jpg)
|