Сьогодні, 2 вересня, у Петрові пролунав перший дзвоник. У цей теплий вересневий день батьки зібрали у школу своїх дітей. Попереду багаторічний шлях у школі, як в окремому Всесвіті. В шкільних стінах діти виростуть, отримають перші досягнення, пізнають кохання. Для тих, хто уже надівав на себе стрічку випускника, перший дзвоник викликає тепле відчуття ностальгії.
Цьогоріч у Петрові вперше сядуть за парти п'ятеро учнів, які будуть вчитися за стандартами Нової української школи.
![](/_nw/1/s37293332.jpg)
![](/_nw/1/s89427213.jpg)
![](/_nw/1/s76494460.jpg)
![](/_nw/1/s52929982.jpg)
![](/_nw/1/s12487846.jpg)
![](/_nw/1/s72209555.jpg)
![](/_nw/1/s79114088.jpg)
![](/_nw/1/s24099426.jpg)
![](/_nw/1/s98140413.jpg)
![](/_nw/1/s67230510.jpg)
![](/_nw/1/s55827413.jpg) |