Учні Петрівського ліцею відвідали Центр спадщини Вигодської вузькоколійки. В цьому унікальному музеї ознайомились з історією будівництва залізниці, де змогли доторкнутись до шерсті вовка, лисиці, кабана; визначити вік дерев та побувати в дуплі дерева; залізти в кабінку машиніста трамваю.
Далі прокатались на "Карпатському трамвайчику", помилувались чарівною природою: горами, річками Свічею та Мізункою, водоспадами.
![](/_nw/3/s61873439.jpg)
![](/_nw/3/s50308820.jpg)
![](/_nw/3/s10832820.jpg)
![](/_nw/3/s60741435.jpg)
![](/_nw/3/s33457291.jpg)
![](/_nw/3/s43651272.jpg)
![](/_nw/3/s69437519.jpg)
![](/_nw/3/s68764080.jpg)
![](/_nw/3/s96333569.jpg)
![](/_nw/3/s02562188.jpg)
![](/_nw/3/s50735359.jpg)
![](/_nw/3/s26299937.jpg)
![](/_nw/3/s53902959.jpg)
![](/_nw/3/s32610242.jpg)
![](/_nw/3/s66121701.jpg)
![](/_nw/3/s28444803.jpg)
![](/_nw/3/s92474337.jpg)
![](/_nw/3/s28102067.jpg)
![](/_nw/3/s98111688.jpg)
![](/_nw/3/s72173532.jpg)
![](/_nw/3/s32729426.jpg) |