Старшокласники Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів вже рік працюють над проектом "Відходи - у доходи". Керівник проекту - Нижник Г. О. (вчитель курсу "Громадянська освіта") та учасники поставили собі мету - навчити жителів села сортувати побутові відходи (скло, пластик, відпрацьовані батарейки), зменшити стихійні сміттєзвалища довкола села, покращити екологічну ситуацію на березі Дністра, дати відходам друге життя.
Труднощі виникають, але є вже перші результати. 30 вересня відправили машину з зібраними відходами. Зароблені гроші - 615 грн будуть спрямовані на продовження роботи над проектом та заохочення учнів.
![](/_nw/2/s64253036.jpg)
![](/_nw/2/s98217473.jpg)
![](/_nw/2/s97892989.jpg)
![](/_nw/2/s67853457.jpg)
![](/_nw/2/s87484471.jpg)
![](/_nw/2/s21539722.jpg)
![](/_nw/2/55997512.jpg)
![](/_nw/2/s61410124.jpg)
![](/_nw/2/s51137554.jpg)
|