"Щоб мудрим буть багато треба знати" під такою назвою 08.10.2014 року в Петрівській школі відбулося відкриття І етапу шкільних предметних олімпіад. Директор школи урочисто зачитав наказ про відкриття олімпіади. У лінійці взяли участь члени учнівського комітету , а учениця 11 класу - Войтович Наталя, призерка багатьох олімпіад - внесла олімпійський вогонь знань. Підготувала лінійку педагог-організатор Г.В. Прийдун.
![](http://petriv-school.at.ua/_nw/0/s75836077.jpg)
![](http://petriv-school.at.ua/_nw/0/s44447308.jpg)
![](http://petriv-school.at.ua/_nw/0/s68076949.jpg)
![](http://petriv-school.at.ua/_nw/0/s59299249.jpg)
![](http://petriv-school.at.ua/_nw/0/s83391264.jpg)
![](http://petriv-school.at.ua/_nw/0/s59884387.jpg)
![](http://petriv-school.at.ua/_nw/0/s09747255.jpg) |