Сьогодні в Петрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття Тижня початкової освіти (підготувала Микитин У. В.). Голова методичного об'єднання вчителів початкових класів Кушнір Г. В. ознайомила присутніх з планом роботи. Заступник директора з НВР Ткачук Л. В. провела інструктивно-методичну нараду "Основні положення Закону України "Про освіту"". Наприкінці дня відбувся конкурс учнівських малюнків (підготувала Дум'як Г. М.) на тему
"Є в житті одна Батьківщина
Це рідна моя Україна
Мова її солов'їна
І у мене вона єдина"
![](/_nw/1/s27120036.jpg)
![](/_nw/1/s73583733.jpg)
![](/_nw/1/s16556154.jpg)
![](/_nw/1/s97413808.jpg)
![](/_nw/1/s54827669.jpg)
![](/_nw/1/s19834312.jpg)
![](/_nw/1/s94839984.jpg)
|