Сьогодні, 25 травня, у школі відлунав Останній дзвоник – довгоочікуваний і радісний для школярів, хвилюючий і сумний для одинадцятикласників, які назавжди попрощалися з безтурботними учнівськими роками, та їх батьків.
![](/_nw/1/s69407701.jpg)
Для випускників лунали слова від дирекції, священника, батьків, молодших шкільних друзів. Юнаків і дівчат вітали з початком нового етапу життя, бажали впевнено і гідно йти лише вперед, сміливо підкорювати життєві вершини, але не забувати про рідну школу, друзів і вчителів.
![](/_nw/1/s36307108.jpg)
Самі ж одинадцятикласники, не приховуючи емоцій, дякували батькам і вчителям за науку, мудрі настанови та постійну турботу.
![](/_nw/1/s73970504.jpg)
Окрасою свята став шкільний вальс. А в небо злітали кольорові повітряні кульки як символ прощання з радісним дитинством. В добру путь, випускники!
![](/_nw/1/s85303941.jpg) |