21 листопада у Петрівському ліцеї відбувся захід приурочений Дню Гідності і Свободи - "Вистояли на Майдані - переможемо у війні" під гаслом "Революція Гідності - перший переможний бій цієї війни".
Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної сотні, героїв-добровольців, які прямо з Майдану пішли на фронт, наших воїнів, які охороняють нашу країну саме зараз, всіх тих, хто віддавали і віддають життя заради України та її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.
Україна - незалежна, бо незалежний дух українців!!!
Україна - славна, бо гідний і достойний її народ !!!
Україна - незламна, бо незламні її Герої!!!
![](/_nw/3/s01292830.jpg)
![](/_nw/3/s56016194.jpg)
![](/_nw/3/s69679341.jpg)
![](/_nw/3/s75173562.jpg)
![](/_nw/3/s79533353.jpg)
![](/_nw/3/s15740782.jpg)
![](/_nw/3/s55173779.jpg)
![](/_nw/3/s85272143.jpg)
![](/_nw/3/s56073393.jpg)
![](/_nw/3/s90227753.jpg)
![](/_nw/3/s69031091.jpg)
![](/_nw/3/s17425592.jpg)
![](/_nw/3/s79777029.jpg)
![](/_nw/3/s08658535.jpg)
|