День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.
Сьогодні дзвоник пролунав для учнів ліцею та філії с. Сокирчин, чим сповістив про початок нового навчального року.
![](/_nw/2/s65756355.jpg)
![](/_nw/2/s16194240.jpg)
![](/_nw/2/s93600917.jpg)
![](/_nw/2/s17924287.jpg)
![](/_nw/2/s12109498.jpg)
![](/_nw/2/s61446446.jpg)
![](/_nw/2/s88871518.jpg)
![](/_nw/2/s81665797.jpg)
![](/_nw/2/s40610771.jpg)
![](/_nw/2/s71319936.jpg)
![](/_nw/2/s10014870.jpg)
![](/_nw/2/s08191914.jpg)
![](/_nw/2/s51994876.jpg)
![](/_nw/2/s54559286.jpg)
![](/_nw/2/s89622306.jpg)
|